Kalp Atışı 1.Bölüm Fragmanı

Kalp Atışı 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Kalp Atışı dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle olacak. Her bölümü soluksuz izlenen diziyle ilgili fragman ve tüyoları sitemizde bulabilirsiniz. Kalp Atışı son fragmanı yayınlandı!

Başrollerinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalp Atışı bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

  Kalp Atışı 1.Bölüm Fragmanı
  FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/perab

  Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yeni Bölüm Özeti

  Dünya ne kadar berbat bir yer olsa da, iyilerin mutlaka kazanacağını kanıtlayan birileri her zaman vardır. Belki de O size hiç adil davranmayan kaderin sunduğu ilk ve tek şanstır. Henüz on sekiz yaşındaki lise öğrencisi Eylül’ün de kaderini değiştirecek o şansın adı Ali Asaf Denizoğlu’dur. Hikayenin başladığı yer Ege’de bir kasabanın lisesi... İkilinin yollarının ayrılıp yıllar sonra tekrar kesiştikleri yer ise İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısıdır!

  Genç beyin cerrahı Eylül; hastane acilini basan bir grup zorbaya iyi bir dayak çekerken bize de yıllar önce başlayan hikayesini anlatır. Defalarca okul değiştirmiş, öğretmenlerin uğraşmak istemediği, asi bir genç kızdır o. Babası son kovulduğu okuldan onu alıp, canını acıtana kadar dövdüğünde dahi tek göz yaşı dökmez. Oysa ki o gün tüm hayatı değişecek, ona evini açan, Marmaris’te ufak bir pansiyon işleten babaannesinin duası bir mucizeyi getirecektir. “Keşke sana yol gösterecek iyi bir öğretmenin olsa” Olur da! Ali Asaf Denizoğlu, başarılı bir doktorken İstanbul’dan taşradaki bir okula öğretmen olarak neden geldiği bilinmez. Oysa o insanların hayatına bir kez dokunup her şeyi değiştirecek olağanüstü bir insandır. Bu yeteneği Eylül’ü de uçurumun kenarından kurtarıp, başarılı bir cerrah yapacaktır. Ancak Eylül’le arasındaki o özel duygunun çok geç farkına varır ve gitmesine izin verir. İki aşık -evet ne kadar inkar etse de Eylül de aşık olmuştur Ali Asaf’a- ayrılmış ve yıllar sonra iki doktor olarak tekrar karşılaşacaklardır. Hayata yenik başlayan, öfkesi dışında hiçbir şeyi olmayan bir kızın bir cerrah olarak hayata meydan okuma hikayesidir bu. Aynı zamanda ona bu cesareti verecek olan bir erkeğin! Elini tutan ve başarabilirsin diyen bir yol göstericinin. Hepimizin tüm kalbimizle hayatımızda olmasını istediğimiz o kişi Eylül gibi bizim de hayata olan umutlarımızı hep ayakta tutacaktır. Elbette aşkla beraber...

  9 Yorum Var

  1. Anonim

   22 Haziran 2017 - 07:38

   Bu gidisle dizisiz kalacagiz, yeni diziler berbat. Napalim sinemaya devam.

  2. sabiha yerebakan

   18 Mayıs 2017 - 09:39

   Bence türkiyenin en iyi dizisi sonuçta benim aşkım baş rölde

  3. Jenibeans!

   16 Mayıs 2017 - 20:30

   Bugüne kadar, Gökhan Alkan her hangi dizide oynamis ise, o dizi BATTI! Oyku Karayel’e gelince, o da Kuzey Güney’den sonra hiç bir dizide is becerememiş.

   Adini bilmiyorum ama sarisin erkek oyuncu (Kara Sevda) keske daha iyi dusuneydi ve imza atmasaydı cunku bu dizi 4. bolum’de kaldirilacak.

  4. Ayten

   16 Mayıs 2017 - 16:43

   Öykü Karayeli Kuzey Güney dizisinden beğeniyorum,amma erkek oyuncusunu hiç ama hiiiç beğenmiyorum.

  5. pınar

   16 Mayıs 2017 - 16:20

   ne saçma bi fragman böylee… gökhan alkana hiç yakışmamış…

   • Jenibeans!

    16 Mayıs 2017 - 20:34

    Gokhan Alkan iyi bir oyuncu degilki! Bence bu saçma dizi TAM ona göre.

  6. Zeynep

   16 Mayıs 2017 - 13:20

   Bence çook güzel bir diziye benziyo. Gökhan Alkan’ın oynadıgı diziler çook güzel

  7. Anonim

   16 Mayıs 2017 - 08:59

   Artık nasıl bir dizi yapsak tutar acaba diye düşünülüyor sanırım. Gerçekten komik. Doktorlarda esinlenilmiş ama fragmanı bile saçma bir şey olmuş.

   • Selin

    16 Mayıs 2017 - 13:25

    Ne yapsınlar

  © 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.